Voreskontor

Som full-service bureau varetager vi alle fire hjørnesten af enhver begivenhed; mødedesign, kreativitet, logistik og produktion, og vi har siden år 1998 løst opgaver for danske og internationale brands.

WE TURN MOMENTS INTO MOMENTUM

Jannik Seifert

Jannik Seifert

CEO Jannik@welcomehome.dk +45 24 85 58 49

Magnus Holde-Bygvraa

Magnus Holde-Bygvraa

CCO Magnus@welcomehome.dk +45 22 40 70 74

Peter Stigsnæs-Eriksen

Peter Stigsnæs-Eriksen

Head of production peter@welcomehome.dk +45 31 45 49 27

Nicoline Baden

Nicoline Baden

Project Manager Nicoline@welcomehome.dk +45 31 77 11 72

Signe La Cour

Signe La Cour

Project Manager Signe@welcomehome.dk +45 31 76 46 01

Sophie Humlegaard Maarup

Sophie Humlegaard Maarup

Project Manager Sophie@welcomehome.dk +45 31 62 01 48

Louise Kruse Munkedal

Louise Kruse Munkedal

Project Assistant Kruse@welcomehome.dk +45 20 82 47 13

Michael Ravn

Michael Ravn

Production Manager Michael@welcomehome.dk

Mickey Christiansen

Mickey Christiansen

Production Manager Mickey@welcomehome.dk

Peter Poulsen

Peter Poulsen

Event Coordinator Trainee Poulsen@welcomehome.dk

Rasmus Linck

Rasmus Linck

Creative Producer Linck@welcomehome.com

Anja Normann

Anja Normann

Creative Anja@welcomehome.dk +45 23 44 44 28

Jørgen Boesen

Jørgen Boesen

Logistic Manager boesen@welcomehome.dk

Charlotte Seifert

Charlotte Seifert

Office Manager Charlotte@welcomehome.dk +45 28 56 64 47

LIWLIG - THE NORDIC EVENTS AGENCY // FINLAND - SVERIGE - NORGE - DANMARK - GLOBAL // WE TURN MOMENTS INTO MOMENTUM

CONTACTS